Купити вишиванку - Український національний одяг, Вишиті сорочки, Чоловічі вишиванки, Жіночі вишиванки, Дитячі вишиванки, Вишивані рушники.

Інтернет-магазин вишиванок від майстрині Галини Михайлюк

Бажаєте купити вишиванку? Тоді ви там де потрібно. Увага! Діють ЗНИЖКИ на вишиванки!!!.

Skype: galyna0102_office.orgflora@gmail.com

(067)360-88-72 з 9 до 20

(068)004-89-17, (093)805-36-02_День Незалежності України в 2016 році - гарний привід купити та одягнути вишиванку

Постановка Тризуба до Дня незалежності. Молодь у вишиванках

24 серпня, середа
День незалежності України

День Незалежності України в 2016 році припадає на середу 24 серпня.

Історія (дуже скорочено)

Історію України прийнято відраховувати з моменту створення Київської держави в 9 столітті. Після занепаду цього державного утворення і розпаду на дрібні князівства у 17 столітті утворюється Козацько-Гетьманська держава, яка проіснувала до кінця 18 століття, після чого, аж до 20 століття, незалежної української держави не існувало.
Після революції 1917-го року в Україні позначився підйом національного руху, що оформився в «Третій Універсал» Центральної Ради 20 листопада 1917 року, який оголосив Українську Народну Республіку - УНР. В цьому Універсалі було оголошено про свободу слова, преси, віросповідання, зборів, страйків, скасування смертної кари і т.п.
Після відмови українського уряду прийняти ультиматум більшовицької Ради Народних Комісарів, в якому вимагалося дозволити їм ввести свої війська в Україну, а також не пропускати на Дон білих офіцерів і козаків, почалася українсько-більшовицька війна. Військові успіхи більшовиків змусили керівництво УНР покликати на допомогу Німеччину.
З середини лютого 1918 року почався наступ німецьких і українських військ на територію, захоплену більшовиками. До квітня вся Україна була звільнена від більшовицької окупації, однак, по факту опинилася в німецькій - Німеччина привела до влади збройним шляхом свого ставленика. За цим послідувала громадянська війна і низка інтервенцій завершилися в березні 1919 року в Києві, на Всеукраїнському з’їзді Рад прийняттям конституції "незалежної Української Радянської Соціалістичної Республіки».
28 грудня 1920 між УРСР і РСФСР було підписано «Робітничо-Селянський союзний договір про військове й господарське співробітництво», який закріпив залежність УРСР від РСФСР. Наступний шанс на незалежну українську державу представився лише наприкінці 20 століття, після розвалу СРСР.
24 серпня 1991 Верховна Рада Української РСР проголосила Україну незалежною, демократичною державою і винесла «Акт проголошення незалежності України» на підтвердження всеукраїнським референдумом 1 грудня 1991 року.

Російсько-українська війна з весни 2014 (російська агресія на Сході України)

Нові реалі поставили питання національно ідентичності на новий рівень. Це вже питання життя української нації. Відновлення української мови, культури, патріотичного духу стало наріжним каменем, на якому в майбутньому має триматися українська державність. В цій війні питання українськості не менш важливе за військові аспекти.


Вишиванки на День Незалежності 2016. Де купити та де одягати?

Вишиванки будуть необхідним елементом одягу на більшості урочистостей, які відбуватимуться в середу 24 серпня 2016 року, що приурочені до Дня незалежності України. Це стосується, як столиці міста Києва, так і регіонів. 

Купити вишиванку з кожним днем буде все складніше. Тому не варто зволікати.  Інтернет-магазин "Вишиванка" пропонує вашій увазі спеціальні знижки на вишиванки до Дня незалежності України 2016.


Ласкаво просимо!